Пятница, 17.05.2024, 08:49

1Віртуальний методичний кабінет

Державний навчальний заклад «Черкаське вище професійне училище ім. Героя Радянського Союзу Г.Ф.Короленка» (відділення)

Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Выберите раздел:
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
 Абітурієнту
Абітурієнту
На відділенні ДНЗ «Черкаське ВПУ ім. Г.Ф.Короленка» можна опанувати сучасними престижними професіями:
-  флорист; декоратор вітрин;
-  електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування; електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж;
-  оператор швацького устаткування; швачка
Також тут здобувають середню освіту учні, які навчаються за спеціальностями «Кравець. Закрійник», «Перукар. Перукар-модельєр. Манікюрниця» в основному корпусі навчального закладу.


Флорист, декоратор вітрин - це не просто робота, що вимагає навиків або вигостреної техніки. Тут потрібний художній смак, відчуття краси і розуміння прекрасного.

Повинен знати: історію мистецтва флористики; розрізнювальні особливості українських, європейських, японських та інших шкіл флористики; асортимент квіткових та декоративно-листяних рослин; способи транспортування та зберігання рослинного матеріалу;технологію первинного оброблення рослинного матеріалу;робочий інструмент та фурнітуру; символіку квітів та рослин, основні поняття морфологи рослин, основи колористики і декору; сучасні форми та методи показу товарів, способи технічного оформлення та створення товарної експозиції; сучасні напрями в оформленні вітрин; принципи відбору товару для показу в вітринах;, засоби світової реклами; функціональне призначення вітрин , їх види та будову, фактори психологічної дії на споживача; правила догляду за вітринами.

Повинен вміти: готувати для роботи згідно з затвердженою у встановленому порядку технологією первинного оброблення рослинного матеріалу: зрізані квіти, гілки, плоди, листя тощо. Виконувати комплексне оформлення вітрин; обирати виразні засоби та розробляти технічні рішення для кожного типу вітрини, стилю викладення, сезону та характеру рекламування товару; монтувати декоративні елементи вітрини; художньо оформлювати цінники на товари, що розміщені на експозиційних стендах та у вітринах; проектувати композиційні рішення вітрини та рекламних показів товарів у внутрішньому просторі підприємства; здійснювати роботи з художнього та художньо – декоративного оформлення внутрішнього простору магазину; оформлювати ялинкові та інші тематичні товарні базари та ярмарки; брати участь в розробці ескізів фірмового одягу для працівників магазину.

Залежно від специфіки діяльності флорист, декоратор вітрин або творить переважно наодинці, або активно спілкується з клієнтами, приймає і втілює в життя їхні замовлення.

Влаштуватися на постійну роботу можна у фірму з оформлення інтер'єрів приміщень, обслуговування святкових заходів, салон квітів. Але можна працювати і приватно, самостійно, розшукуючи замовлення.

У хорошого флориста, що має «розкручене» ім'я, працює з відомими і багатими замовниками зарплата може бути у 3-4 рази вищою, ніж у середньому по промисловості. З підвищенням рівня майстерності, з появою «імені» доходи зростають дуже істотно.

Отримати професію «флорист, декоратор вітрин» у м. Черкаси можна на відділенні ДНЗ «Черкаське ВПУ ім. Г.Ф.Короленка»  за адресою вул. Сурікова, 6. Термін навчання на базі 9 класів – 3 роки, на базі 11 класів – 10 місяців.

                                                                                     На уроці флорстики:                                                                                                       

foto1   foto2   foto   foto4      

«Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» обслуговує силові і освітлювальні установки, здійснює перевірку, розбирання і складання схем керування електроустаткуванням, підключення до електросистеми цеху нового обладнання, його перевірку, регулярний нагляд за його роботою. Він виявляє вузли, де виникло замикання, здійснює вимкнення цих вузлів із мережі, розбирання, заміну, складання і вмикання установки.

Повинен знати:
будову і принцип роботи устаткування, що обслуговується, його електромонтажні схеми і пускорегулювальну апаратуру;
оптимальні засоби наладки щіткового механізму електродвигунів;
принцип дії і правила користування вимірювальними приладами;
правила безпечної роботи зі струмом.
Повинен вміти:
 розбирати, ремонтувати електрообладнання верстатів, добре читати електричні схеми;
 лудити, паяти, ізолювати, прокладати і з'єднувати електропроводи, кабелі, а також заземлювати електросилове устаткування;
 мати навички слюсарної  роботи.
Заробітна плата:
Розмір заробітної плати електромонтера залежить від кваліфікації робітника. Висококваліфіковані робітники за роботу отримують значно більше, ніж малокваліфіковані.
Розмір заробітної плати також визначається формою власності та рівнем розвитку підприємства, організації, де вони працюють.
Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж займається електропроводкою і освітленням в житлових будинках, встановлює електромотори, трансформатори і інше устаткування у виробничих цехах, проводить повітрям і укладає в землю кабельні лінії.          
Специфіка роботи електромонтажника:
Електромонтажники працюють бригадами, взаємодіючи з іншими фахівцями. Для цього необхідне уміння працювати в команді і розвинене відчуття відповідальності за свою роботу.
Робота для електромонтажника:
Виробничі підприємства, заводи, будівельні об'єкти.     
Зарплата і перспективи професії електромонтажника: Електромонтажники мають високий попит на ринку праці. Фахівець-початківець може розраховувати на зарплату від $500 в місяць
Отримати професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»,  «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж» у м. Черкаси можна на відділенні ДНЗ «Черкаське ВПУ ім. Г.Ф.Короленка»  за адресою вул. Сурікова, 6. Термін навчання на базі 9 класів – 3 роки, на базі 11 класів – 10 місяців.

Урок виробничого навчання:

foto fotofoto



 











Професія - оператор швацького устаткування, швачка
Швачка - це людина, здатна з шматка тканини зшити річ гідну уваги і це допомагає отримати індивідуальність.
Швачка - людина, яка не лише зшиє два шматки тканини. За усією уявною простотою цієї роботи стоїть маса професійних труднощів і секретів. Схильність до монотонної роботи, чутливість дотику пальців, точна координація руху рук і пальців, розвинений окомір, усидливість, терпіння, акуратність - ось ті численні якості, які потрібні для людини, що бажає отримати цю професію.
Швачка повинна знати усі види тканин, їх властивості, технологію швацького виробництва, принципи роботи і конструктивні особливості швацького устаткування, технологію його обслуговування. Також вона повинна розбиратися в голках для швацьких машин і оверлоків, у видах і марках ниток, погоджувати номери голок і ниток по відношенню до тканин.
Швачка повинна уміти сполучати деталі тканин в готовий виріб за допомогою різних швів, а також перевіряти їх якість.
Де працюють швачки?
Працювати швачки можуть на швацьких фабриках, ательє, будинках моди, а так само, в індивідуальному порядку.
Здатні до творчості швачки прекрасно зможуть виявити себе в ательє, де пошиття виробів ведеться індивідуально. У ательє для швачки більше можливостей для творчості, тому що їй доводиться виготовляти і жіночий, і чоловічий, і дитячий одяг, а так само, білизну або трикотажні вироби, працювати з хутром, шкірою.
Професія швачки дасть вам змогу розкрити свої творчі здібності і отримувати задоволення від результатів своєї праці.
Швачка, оператор швацького устаткування – це провідна професія у виробництві одягу. Фахівці цієї спеціальності - люди творчі, відповідальні, естетично розвинені.                          
         
fotofotofoto



Copyright MyCorp © 2024
Поиск
Календарь
«  Май 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архив записей
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Бесплатный конструктор сайтов - uCoz