Среда, 27.11.2024, 20:33

1Віртуальний методичний кабінет

Державний навчальний заклад «Черкаське вище професійне училище ім. Героя Радянського Союзу Г.Ф.Короленка» (відділення)

Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Выберите раздел:
Статистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0
Форма входа
 Несененко А.І.
fotoА Н К Е Т А

 
1.    Прізвище, ім’я, по батькові – Несененко Алла Іванівна
2.     Освіта, назва навчального закладу, рік закінчення, спеціальність за дипломом – вища, Черкаський державний педагогічний університет ім. Б. Хмельницького,
 2000 р.;  вчитель української мови та літератури.
3. Місце роботи (повна назва, адреса, телефон закладу) – Державний навчальний заклад «Черкаське вище професійне училище ім. Героя Радянського Союзу Г.Ф.Короленка».
4. Стаж роботи: загальний – 13 у тому числі педагогічний – 13
5. Кваліфікаційна категорія – вища
6. Звання – немає .
7. Державні нагороди, відзнаки (обов’язково рік нагородження, номер наказу) – грамота Головного управління освіти і науки Черкаського обласного навчально-методичного центру професійно-технічної освіти (2006 р.) за компетентність, високу фахову майстерність, професіоналізм, самовіддану творчу працю, результативну  роботу із здібною, талановитою молоддю;   грамота  Головного управління  освіти і науки Черкаської облдержадміністрації (2006 р.) за якісну підготовку переможця ІІІ етапу VІІ Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра  Яцика серед учнів  професійно-технічних навчальних закладів; подяка Головного управління освіти і науки  Черкаської облдержадміністрації  (2008 р.) за якісну підготовку переможця ІІ  (обласного) етапу ІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів професійно-технічних навчальних закладів; грамота Головного управління освіти і науки  Черкаської облдержадміністрації (2009 р.) за керівництво колективом  проекту-переможця обласного конкурсу «Сім духовних святинь малої Батьківщини»; подяка Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації (2010 р.) за якісну підготовку переможця ІІ (обласного) етапу Х Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів професійно-технічних навчальних закладів; грамота Головного управління  освіти і науки Черкаської облдержадміністрації (2012 р.) за систематичну участь у виставці «Профтехосвіта Черкащини», якісні та змістовні роботи; подяка Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації ( 2012 р.) за якісну підготовку учасника ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
 8. Класи, в яких викладаєте – 10, 11.
9. Мова викладання – українська.
10. Проблема (тема), над якою працюєте –  «Активізація навчальної діяльності учнів на уроках української мови та літератури».
11. Інноваційні форми роботи та технології, що використовуються – ІКТ, використання на уроках завдань професійного спрямування.
12. Науково-педагогічна література, яку використовуєте в практиці роботи – журнали: «Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах», «Дивослово»;  газета «Українська мова та література в школі». 
14. Ваше педагогічне кредо – « Педагогічна діяльність – це високе мистецтво навчання і виховання, що постійно вдосконалюється, доступне  кожному педагогу, основу якого складають професійні знання, вміння і здібності .»
 А С.Макаренко.
15. Намалюйте (словесно у формі статті в газету від третьої особи) свій педагогічний портрет або візитну картку
Несененко Алла Іванівна вважає, що рідна мова є однією з найважливіших  ознак і чинників освіченої, національно свідомої людини, що мова займала і буде займати чільне місце у системі освіти, а працювати над нею учні мають активно, охоче, з радістю і задоволенням.
    Викладач на уроках варіює ті форми, методи і прийоми, які збуджують пізнавальний інтерес  і стимулюють самостійне мислення учнів, а  для того, щоб активізувати розумову діяльність учнів на уроках мови і літератури,  використовує ігрові форми роботи, бо  така робота активізує розумову діяльність учнів, а опора на емоційність сприяє кращому засвоєнню і запам’ятанню  відомостей з мови та літератури. В процесі роботи викладач використовує основний дидактичний принцип – наочність, який має своє відображення при використанні різноманітних  технічних засобів навчання, наочних посібників, таблиць та ін.
    Алла Іванівна впроваджує інноваційні  форми і методи навчання, професійно спрямовані завдання для учнів на уроках мови та літератури, володіє методикою викладання предметів, спирається на знання педагогіки та психології. Уроки завжди відрізняються методами, засобами навчання, типами уроків: урок-дискусія, урок брейн-ринг, урок з елементами ділової гри, усний журнал, які активізують, підвищують  ефективність пізнавальної діяльності. Покращують професійну компетентність викладача.
    Викладач важливу роль надає самостійній роботі. Адже саме цей вид роботи сприяє зосередженості, тренує увагу і розширює словниковий запас учнів. Широко використовує індивідуальні, диференційовані, професійно спрямовані завдання, які поглиблюють знання учнів про обрану ними професію, навчають логічно висловлювати свої думки, збагачують словниковий запас учнів професійною лексикою.
    Досвід роботи Несененко Алли Іванівни показав, що впровадження інноваційних форм і методів навчання, професійно спрямованих завдань з мови є ефективним і доцільним для впровадження в навчально-виховний процес.


Несененко А.І. Інформаційна карта передового педагогічного досвіду

Несененко А.І. Презентація досвіду роботи

>Скачать презентацiю

Несененко А.І. Робочий зошит із української мови з професійно спрямованими завданнями з української мови для учнів І курсу за професією  «Оператор швацького устаткування, швачка»

Опис досвіду

Робочий зошит із української мови з професійно спрямованими завданнями за професією «Флорист» (І курс; 10 клас).

Конспект уроку на тему: «Василь Стефаник. Життя і творчість.»

Конспект уроку на тему: ««Камінний хрест» – психологічне розкриття теми еміграції. Новаторство письменника.» ( І курс; 10 клас)

Життєвий і творчий шлях В. Стефаника

Василь Стефаник . Камінний хрест

Copyright MyCorp © 2024
Поиск
Календарь
«  Ноябрь 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архив записей
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Бесплатный конструктор сайтов - uCoz